Lista produktów marki Herdegen

Ławka wgłębna do wanny NAUTICA
Serię  ławek wgłębnych NAUTICA charakteryzyje wysoka jakość, elegancja, która doskonale dopasowuje się do każdej łazienki. Ławki nie posiadają oparcia i wykonane są z tworzywa poliglass oraz aluminium pozwalając na zanurzanie ich w wodzie bez ryzyka wystąpienia korozji. Dostępna jest w dwóch kolorach:
Ławka ławka wgłębna do wanny z oparciemNAUTICA
Ławki wgłębne NAUTICA z oparciem doskonale pasują do każdej łazienki pozwalając użytkownikowi częściowe zanurzenie się w wannie. Doskonale dopasowują się do każdej szerokości wanny. Wykonane z tworzywa poliglass oraz aluminium mogą być zanurzane w wodzie bez ryzyka korozji. Posiadają 2 letnią gwarancję na wady produkcyjne. Pasują do wanny w zakresie szerokości od 45 do 60cm.
Fotel sanitarny CLUB XXL na kółkach
Fotel sanitarny CLUB XXL zaprojektowany został również w szerszej wersji z myślą o pacjentach bariatrycznych. Jest jednynym fotelem wykonanym z metalowych kwadratowych kształtowników zapeniających bardzo wysoką wytrzymałość. Elementy tapicerskie są wodoodporne i dają dodatkowo pocjentowi poczucie wysokiego komfortu. Pakowane na palecie EUR po 2 sztuki. Pakowane na Europalecie - 4 sztuki.