Kuchnia

Łyżka ciężka (zginalna)
SWERECO Art. nr: 147600 Wykonany ze stali nierdzewnej z czarnym plastikowym uchwytem (PP). Uchwyty są spłaszczone, co zapobiega obracaniu się sztućców w dłoni. Wszystkie sztućce są lekkie i ciężkie. Łyżka z łatwością zgina się pod żądanym kątem w lewo lub w prawo. Sztućce można ustawiać pod kątem kilka razy bez uszkodzenia. Długość rękojeści 10 cm. Uchwyt grubości Ø 27 mm.
Łyżka lekka (zginalna)
SWERECO Art. nr: 147650 Wykonany ze stali nierdzewnej z uchwytem z czarnego tworzywa (PP). Uchwyt ma spłaszczoną powierzchnię, co zapobiega możliwości obracania się sztućca w dłoni. Wszystkie sztućce dostępne są w wersjach, lekkiej i ciężkiej. Łyżkę można dostosować poprzez wygięcie końcówki w prawo lub w lewo. Stal z której wykonana jest łyżka umożliwia wielokrotne wyginanie. Długość uchwytu 10 cm. Grubość uchwytu 27 mm.
Widelec ciężki (zginalny)
SWERECO Art. nr: 147750 Wykonany ze stali nierdzewnej z uchwytem z czarnego tworzywa (PP). Uchwyt ma spłaszczoną powierzchnię, co zapobiega możliwości obracania się sztućca w dłoni. Wszystkie sztućce dostępne są w wersjach, lekkiej i ciężkiej. Widelec można dostosować poprzez wygięcie końcówki w prawo lub w lewo. Stal z której wykonany jest widelec umożliwia wielokrotne wyginanie. Długość uchwytu 10 cm. Grubość uchwytu 27 mm.
Otwieracz do słoików / kapsli montowany do szafki 3w1
Otwieracz do słoików / kapsli montowany do szafki 3w1 Art. nr: 151590 Otwieracz do słoików ma dwa tory dla różnej wielkości pokrywek i zakrętek.Może być używany do wszystkich zakrętek w przedziale od 10 mm do 90 mm. Podczas obracania słoika zakrętka jest zablokowana. Jest również wbudowany otwieracz do kapsli. Urządzenie mocuje się pod szafką kuchenną (śruby w zestawie).
Widelec lekki (zginalny)
SWERECO Art. nr: 147800 Wykonany ze stali nierdzewnej z uchwytem z czarnego tworzywa (PP). Uchwyt ma spłaszczoną powierzchnię, co zapobiega możliwości obracania się sztućca w dłoni. Wszystkie sztućce dostępne są w wersjach, lekkiej i ciężkiej. Widelec można dostosować poprzez wygięcie końcówki w prawo lub w lewo. Stal z której wykonany jest widelec umożliwia wielokrotne wyginanie. Długość uchwytu 10 cm. Grubość uchwytu 27 mm.
Nóż ciężki
SWERECO Art. nr: 147850 Wykonany ze stali nierdzewnej z uchwytem z czarnego tworzywa (PP). Uchwyt ma spłaszczoną powierzchnię, co zapobiega możliwości obracania się sztućca w dłoni. Wszystkie sztućce dostępne są w wersjach, lekkiej i ciężkiej.  Długość uchwytu 10 cm. Grubość uchwytu 27 mm.
Nóż lekki
SWERECO Art. nr: 147900 Wykonany ze stali nierdzewnej z uchwytem z czarnego tworzywa (PP). Uchwyt ma spłaszczoną powierzchnię, co zapobiega możliwości obracania się sztućca w dłoni. Wszystkie sztućce dostępne są w wersjach, lekkiej i ciężkiej.  Długość uchwytu 10 cm. Grubość uchwytu 27 mm.
Widelec Good Grips (zginalny)
SWERECO Art. nr: 147925 Wykonany ze stali nierdzewnej z uchwytem z czarnego tworzywa powlekanego gumą. Uchwyt ma spłaszczoną powierzchnię, co zapobiega możliwości obracania się sztućca w dłoni.  Widelec można dostosować poprzez wygięcie końcówki w prawo lub w lewo. Stal z której wykonany jest widelec umożliwia wielokrotne wyginanie. Długość uchwytu 10 cm. Grubość uchwytu 30 mm.
Łyżeczka do herbaty Good Grips (zginalna)
SWERECO Art. nr: 147927 Wykonana ze stali nierdzewnej z uchwytem z czarnego tworzywa powlekanego gumą. Uchwyt ma spłaszczoną powierzchnię, co zapobiega możliwości obracania się sztućca w dłoni. Łyżeczkę można dostosować poprzez wygięcie końcówki w prawo lub w lewo. Stal z której wykonany jest widelec umożliwia wielokrotne wyginanie. Długość uchwytu 10 cm. Grubość uchwytu 30 mm.
Łyżka Good Grips (zginalna)
SWERECO Art. nr: 147928 Wykonana ze stali nierdzewnej z uchwytem z czarnego tworzywa powlekanego gumą. Uchwyt ma spłaszczoną powierzchnię, co zapobiega możliwości obracania się sztućca w dłoni. Łyżeczkę można dostosować poprzez wygięcie końcówki w prawo lub w lewo. Stal z której wykonany jest widelec umożliwia wielokrotne wyginanie. Długość uchwytu 10 cm. Grubość uchwytu 30 mm.
Nóż do sera GRIP
SWERECO Art. nr: 132201 Nóż do krojenia sera z ergonomicznym uchwytem, który zmniejsza obciążenie dłoni i ramienia. Uchwyt wykonany z profilowanego, matowego tworzywa sztucznego. Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Można myć w zmywarce.
Nóż do sera
SWERECO Art. nr: 132507 Nóż do krojenia sera z ergonomicznym uchwytem, który zmniejsza obciążenie dłoni i ramienia. Uchwyt wykonany z profilowanego tworzywa sztucznego. Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Można myć w zmywarce.  
Nóż do chleba
SWERECO Art. nr: 132503 Nóż do krojenia chleba z ergonomicznym uchwytem, który zmniejsza obciążenie dłoni i ramienia. Uchwyt wykonany z profilowanego tworzywa sztucznego. Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Noże są dostarczane w etui. Można myć w zmywarce.
Nóż do owoców
SWERECO Art. nr: 132505 Nóż do obierania owoców z ergonomicznym uchwytem, który zmniejsza obciążenie dłoni i ramienia. Uchwyt wykonany z profilowanego tworzywa sztucznego. Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Noże są dostarczane w etui. Można myć w zmywarce.
Kubek z ustnikiem
SWERECO Art. nr: 147090 Trudności z samodzielnym piciem występują zarówno u dzieci jak i u dorosłych z ograniczoną koordynacją ruchów. Handycup ułatwia picie cieczy poprzez duże obustronne uchwyty. Kubek jest przeźroczysty i posiada miarkę, dzięki czemu można kontrolować ilość wypijanej cieczy. Handycup można zmywać w zmywarkach i używać w kuchenkach mikrofalowych.